Co nowego w sierpniu? – premiery Disney +

Mimo że na dostęp do platformy Polacy musieli się długo naczekać, to w kwestii nowości polski Disney + nie zostaje w tyle. Premierowych tytułów w sierpniu nie będzie wiele, ale wszystkie mają ogromny potencjał i mogą zrobić na nas duże wrażenie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, otwórzcie swoje raptularze i notujcie jedne z najważniejszych dat w tym miesiącu!

03.08.2022 – Buzz Astral

Na początek coś dla fanów serii „Toy Story”. Kto z nas nie lubi powracać do klasyków… „Buzz Astral” opowiada o najsłynniejszym astronaucie wszechczasów. Tym razem wybierzemy się w prawie dwugodzinną międzygalaktyczną podróż z wielkim bohaterem, który po latach sławy doczekał się własnej produkcji. 3… 2… 1… START! Statek Buzza wreszcie wystartuje z dziecięcego pokoju w kosmiczną przestrzeń.

05.08.2022 – Predator: Prey

Powrót do XVIII wieku, młoda wojowniczka z ludu Komanczów próbuje uchronić najbliższych przed niebezpieczeństwem. Aby ocalić swoje plemię, będzie musiała stoczyć walkę na śmierć i życie. Drapieżnik i ofiara – komu przypadnie jaka rola? Jaki koniec przyniesie ostateczna konfrontacja i co właściwie stanowi zagrożenie dla Indian?

05.08.2022 – LEGO Gwiezdne wojny: Wakacje

Jeśli okresowy maraton serii filmów „Gwiezdne wojny” już za Wami, a mimo wszystko wciąż odczuwacie niedosyt, to mam dobrą nowinę. Dzięki platformie Disney + będziecie mogli spędzić wakacje na pokładzie ultraluksusowego krążownika Halycon razem z Finnem, Reyem, Poem, Rosem i Chewbaccą. Zasłużony urlop po pokonaniu Imperatora Palpatine’a w gronie przyjaciół jednak nie wypala. Nieoczekiwanie Finn zostaje oddzielony od grupy i spotyka trzy Duchy Mocy: Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Księżniczki Lei, które dzielą się z nim wspomnieniami nieudanych wakacji. Jeśli macie młodsze rodzeństwo, to na pewno będzie zachwycone wspólnym seansem. Jeśli nie – koniecznie obejrzyjcie sami!

10.08.2022 – Ja jestem Groot

Pierwszy sezon serialu produkcji Marvel Cinematic Universe prawdopodobnie przybliży nam to, jak wyglądały przygody małego Groota i reszty strażników między wydarzeniami z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2, a Avengers: Wojna bez granic. Będzie to czwarty serial MCU w piątej fazie i trzynasty serial Marvela wydany na platformie Disneya.

17.08.2022 – Mecenas She-Hulk

Zostańmy jeszcze chwilę w świecie Marvela. Trzydziestokilkuletnia prawniczka Jennifer Walters ulega poważnemu wypadkowi. Jej życie ratuje transfuzja krwi od kuzyna Bruce’a Bannera. Wraz z wyswobodzeniem z ramion śmierci kobieta zyskuje zdolność przemiany w She-Hulk.

21.08.2022 – Andor

Najnowszy serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen stworzony specjalnie dla serwisu Disney +. W odpowiedzi na działania Imperium Galaktycznego utworzony zostaje Sojusz Rebeliantów. Złodziej Cassian Andor dołącza do rewolucjonistów i staje się szpiegiem Rebelii.

Według mnie repertuar na sierpień całkiem ciekawy. Sama na pewno wieczorami będę zaglądała na Disneya.