REDAKCJA 2019/20

Kamil
Pacholczyk

redaktor naczelny

Interesuję się historią, dziennikarstwem oraz polityką. Uwielbiam opowiadać dowcipy i żarty przez co jestem bardzo pozytywną osobą. Od dziecka moim ulubionym sportem jest tenis stołowy.

Kamil_Pacholczyk

Karolina
Prządka

zastępca redaktora naczelnego

Jedzenie i książki Stephena Kinga to rzeczy, z którymi prawie się nie rozstaję, a mój szeroki uśmiech stał się znakiem rozpoznawczym. Jestem miłośniczką psów, długich rozmów i kina.

foto

Julia
Kalka

sekratarz

Uwielbiam słuchać. Zarówno muzyki, jak i innych ludzi. Jednak, kiedy kogoś bliżej poznam, nie zamykają mi się usta. Poza tym lubię czasem wsiąść na rower, odciąć się od wszystkiego i jechać prosto przed siebie.

julia-kalka

Sandra
Wawrzyniak

Redaktor naczelna 2020/2021

Nie ma tematu, którego nie da się zrealizować! Żyję dziennikarstwem 24 godziny na dobę i nie boję się mówić o trudnych sprawach. Interesuję się polityką, literaturą i szeroko pojętymi nowymi mediami!

163274902_208995571018216_8739611109314289048_n

Agnieszka
Markocka

Zastępca Redaktor Naczelnej 2020/2021

Studiuję na trzecim roku dziennikarstwa. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a moją przyszłość wiąże z PR. Szybko uczę się nowych rzeczy. Choć statywy od naszych kamer są ode mnie wyższe, mój wzrost nadrabiam dużym poczuciem humoru!

158313244_968914157181536_2402621006192490289_n

Mateusz
Kmiecik

redaktor naczelny
działu sport
dziennikarz
operator kamery

Studiuję na II roku dziennikarstwa. Jestem fanem sportu, a w szczególności żużla. Lubię słuchać muzyki, głównie rapu i rocka. Marzę o obejrzeniu finału Ligi Mistrzów na żywo na stadionie. W przyszłości chciałbym zostać dziennikarzem sportowym.

mateusz-kmiecik

Patryk
Radzimski

redaktor naczelny działu kultura
dziennikarz
operator kamery
social media
młodszy wydawca

W życiu pasjonuje mnie muzyka, kino i dobre jedzenie. Uwielbiam poznawać ludzi, słuchać ich historii i podziwiać świat w najdrobniejszych szczegółach. Kamerę lubię po jednej i drugiej stronie!

patryk-radzimski-studencka-telefwizja-flesz

Kinga
Arend

dziennikarz
zastępca redkatora naczelnego
działu sport

Moje największe pasje to sport i muzyka. Uwielbiam rozmawiać z innymi ludźmi i słuchać ich historii. We Fleszu działam od ponad roku i rozwijam swoje techniczne umiejętności.

kinga-arend-studencka-telefwizja-flesz

Victoria
Leszczyńska

Sekretarz redakcji 2019-20
dziennikarz
operator kamery

Absolwentka Politologii oraz studentka Dziennikarstwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Biurze Prasowym w Gabinecie Prezydenta Miasta Poznania. Moje zainteresowania to przede wszystkim marketing polityczny i związane z nim kreowanie wizerunku polityków, a także badanie przestrzeni medialnej.

viktoria-leszczynska-telewizja-studencka-flesz

Agata
Staszak

redaktor naczelna działu promocji i social media dziennikarz
operator

Jestem wszędzie tam, gdzie coś się dzieję. Każda minuta jest ważna i zawsze można coś robić! Znajdziecie mnie na spacerze w lesie i nad morzem, ukrytą pod kołdrą z książką i kawą albo przed telewizorem kłócącą się z półprawdami polityków!

IMG_0151

Igor
Rogalski

Redaktor naczelny działu polityka dziennikarz
operator
młodszy operator studio

Studiuję stosunki międzynarodowe. Sport, podróże i oglądanie filmów, to coś co uwielbiam robić. We fleszu odkrywam w sobie nową pasję i zbieram doświadczenia, ale przede wszystkim praca w redakcji sprawia mi mega satysfakcję.

Igor_Rogalski

Lesław
Ciesiołka

opiekun redakcji

Opiekun mediów na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Zawsze pomocny i zaangażowany, wspiera nas w naszych działaniach.

leslaw-ciesiolka-flesz-wnpid

Marta
Olszewska

dziennikarz
operator

To mój drugi rok we Fleszu i na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej. Jestem pozytywna, ciekawa świata i cały czas chcę poszerzać swoje umiejętności! Łączę swoje zainteresowania z pracą w redakcji.

marta-olszewska-studencka-telewizja-flesz

Sonia
Sroczyńska

dziennikarz
social media specialist

Muzyka i podróże to całe moje życie. Moim największym marzeniem jest wrócić do Nowego Jorku i jeszcze raz stanąć na deskach Carnegie Hall. Żyje w ciągłym niedoczasie za to zawsze z uśmiechem.

sonia-sroczynska-studencka-telefwizja-flesz

Natalia
Kupsik

dziennikarz

Studiuję prawo, pasjonuję się sportem i dziennikarstwem. Jestem uzależniona od wyzwań, inspirujących rozmów i szczypty ironii. W Fleszu pracuję od listopada 2018 r.

btf

Weronika
Zwierzchowska

dziennikarz
operator kamery

Telewizja to magia, w której mogę używać swoich mocy. Ukończyłam filologię polską, a obecnie jestem studentką politologii. Język i literatura to moje hobby, a praca z ,,fleszowym" mikrofonem i kamerą to najlepsza przygoda na studiach.

IMG_4075

Sandra
Kajs

dziennikarz
operator kamery

Studiuję na trzecim roku dziennikarstwa. Praca w redakcji to coś, w czym czuję się najlepiej. Do Flesza dołączyłam od początku studiów, a swój pierwszy materiał wspominam do dzisiaj!

sandra-kajs-studencka-telefwizja-flesz

Marcelina
Chachuła

dziennikarz
operator
social media

Jestem studentką III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Znalazłam się we Fleszu, bo chcę rozwinąć moje umiejętności, poznać nowe, interesujące osoby i wykorzystać studenckie lata jak najlepiej. Moje życie kręci się wokół uczelni, łyżwiarstwa figurowego i muzyki, dlatego jeśli nie ma mnie na wydziale, najprawdopodobniej jestem na koncercie lub lodowisku.

Julia
Przybyłowska

dziennikarz
operator

Relacje międzyludzkie ciekawią mnie najbardziej. Dołączając do tego pasję do fotografii, muzyki i teatru, dziennikarstwo daje mi możliwość samorealizacji. Po godzinach wspomagam samorząd studencki i oddaje się gotowaniu.

Julia_Przybylowska

Karolina
Grzelska

dziennikarz

Interesuję się dziennikarstwem, filmami oraz polityką. Moją pasją jest nauka języków obcych. Relacje z ludźmi stawiam ponad inne wartości. Świetnie czuję się na scenie. Kiedy tylko mogę podróżuję, żeby poznawać świat

Interviewer - Karolina Grzelska

Magdalena
Zieleniec

operator
montażysta

Przyszły inżynier planista z zamiłowaniem do tworzenia filmów. Z kamerą biegam od zawsze, a do późnych godzin rozwijam umiejętności montowania. Interesuję się również motoryzacją oraz hobbistycznie gram w szachy.

125826337_1648890465275958_8067946572721694426_o

Zofia
Cichocka

dziennikarz
operator

Dopiero zaczynam swoją przygodę z dziennikarstwem, ale zachwycam się tym, co dzięki niemu odkrywam. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, a ładne rzeczy i dobre jedzenie wprawiają mnie w pozytywny nastrój.

11111

Nela
Zommer

dziennikarz
operator kamery
social media

Studiuje dziennikarstwo, uwielbiam długie górskie wycieczki, muzykę i zapach świeżo mielonej kawy. Na co dzień dużo się śmieje i staram się pozytywnie patrzeć na świat.

nela-zommer-studencka-telefwizja-flesz

Alicja
Romanowska

dziennikarz

Studentka stosunków międzynarodowych, która chce zmienić świat, ale jeszcze myśli jak. Śmieję się więcej niż mówię, zwłaszcza wtedy, gdy powinnam zachować powagę. Najlepiej czuję się w górach z plecakiem na plecach, lub ucząc się nowego języka. Mam fioła na punkcie literatury faktu i kin studyjnych.

Alicja Romanowska

Julia
Marszał

dziennikarz
operator

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na pierwszym roku. Jestem osobą komunikatywną i interesują mnie relacje międzyludzkie, dlatego też swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem. Uwielbiam podróże, dzięki którym mogę poznać nowe miejsca.

Julia Marszał

Adam
Zemler

dziennikarz
operator
młodszy operator studio

Jak student zarządzania państwem znalazł się tutaj? Dobre pytanie, tak czy siak, poza “żurnalistyką” pasjonują mnie samochody, okazjonalnie param się polityką, ciekawią mnie inne języki, z technologią jestem na “Ty”, a moim skrytym marzeniem jest mieć własną kawiarnie. Do zobaczenia na wizji!

Ananasowy Adam Zemler

Kajetan
Ipczyński

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo na I roku. Od dziecka fascynuję się kinem, a przyszłość wiążę z branżą filmową. Tworzę muzykę, która na ten moment jest dla mnie najlepszym medium do wyrażania siebie. Najbardziej inspirują mnie ludzie, ich historie i codzienne sytuacje, dlatego mam nadzieję, że dziennikarstwo pozwoli mi bardziej poznać świat.

SONY DSC

Natalia
Borczyńska

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Moją największą pasją są książki, a w szczególności kryminały. Niemniej jednak cenię sobie kontakt z naturą, wycieczki piesze i rowerowe. Lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać z nimi na przeróżne tematy.

Obraz1

Ilona
Kocięcka

dziennikarz

¡Hola! Jestem studentką filologii hiszpańskiej, która pragnie związać swoją przyszłość z dziennikarstwem sportowym. Interesuję się przede wszystkim piłką nożną, lekkoatletyką oraz MotoGP, z którym połączyła mnie miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatnie jestem największą fanką Leonardo DiCaprio i uwielbiam czytać thrillery.

Ilona Kocięcka

Anna
Hajduczek

dziennikarz
operator

Studiuję na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuję się polityką i nowymi mediami a w wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i obejrzeć cały sezon serialu na netflixie w jedną noc!

162130216_474578190340525_1932237526544935295_n

Julia
Chojnacka

dziennikarz

Jestem studentką filologii romańskiej i jednocześnie chodzącym kinematograficznym newsletterem. Doceniam kontakt z pozytywnymi ludźmi i inspirujące rozmowy. W chwilach wolnych od nauki gram w tenisa, jeżdżę konno oraz słucham francuskiej muzyki przy aromatycznej kawie.

Julia Chojnacka

Emilia
Gabler

dziennikarz
operator

Jestem studentką pierwszego roku dziennikarstwa. Świetnie czuję się zarówno na scenie, jak i przed kamerą z mikrofonem. Uważam, że każdy dziennikarz ma w sobie coś z aktora. Najweselsza jestem w otoczeniu innych ludzi, bardzo ważne jest dla mnie utrzymywanie relacji i rozmawianie. Uwielbiam wszystkie banalne filmy romantyczne i Gilberta Blytha z Ani z Zielonego Wzgórza, a moje zdjęcie, które teraz oglądacie, bardzo chętnie wymieniłabym na takie z błyskiem Flesza!

161405486_500235411002336_7966505225640101863_n

Julia
Sobańska

dziennikarz

Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. W każdej wolnej chwili czytam o modzie, ekologii, czy polityce. Jeśli nie czytam to słucham jazzu lub gotuje. Kocham podróże i już nie mogę się doczekać kiedy ponownie będę pakować walizkę!

julia sobańska

Kacper
Peltz

dziennikarz
operator
montażysta

Jestem osobą, która na ogół robi odwrotnie, niż inni. Pasjonuję się sportem, ale na swój sposób - wolę oglądać drugą ligę niż NBA, a kiedy do gry wkracza piłka nożna, to tylko amatorska. Moją drugą pasją jest motoryzacja z przełomu lat 80 i 90, lubię też posłuchać starych kawałków OSTR, na co dzień zajmuję się montażem filmowym.

Kacper Peltz

Aleksandra
Kupis

dziennikarz
operator

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Bardzo lubię, gdy otaczają mnie pozytywni ludzie. Żyję tu i teraz, a snucie planów dotyczących przyszłości zwykle odkładam na ostatnią chwilę.

Aleksandra Kupis

Maria
Węcławek

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Kocham długie rozmowy i możliwość wymiany zdań na wszelkie tematy. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki oraz oglądać filmy i seriale.

Marysia Węcławek

Dorota
Małek

dziennikarz

Uwielbiam historię i ludzi, którzy za nimi stoją. Właśnie dlatego moją pasją jest teatr, który łączę ze studiami na kierunku pedagogika. W wolnych chwilach zaszywam się w lesie lub jestem tam, dokąd zaniosą mnie koła mojego roweru.

Dorota Małek

Krystian
Pabianiak

dziennikarz
operator

Marketing, copywriting, montaż filmowy, aktorstwo i reżyserka – znam dużo fajnych słów i chciałbym znać ich jeszcze więcej. Uwielbiam ambitnych ludzi i ambitne projekty, więc jeśli siedzisz nad swoim pomysłem od jakiegoś czasu – just do it, albo lepiej – zadzwoń, i razem coś wykombinujemy.

Krystian Pabianiak
Skontaktuj się z nami!

Kto pyta nie błądzi

flesz.wnpid@gmail.com

Zapisz się do newslettera Flesza

Bądź na bieżąco z nowościami w akademickim świecie i otrzymuj od nas podsumowania tygodnia!

* Pole obowiązkowe