REDAKCJA 2021/2022

Kamil
Pacholczyk

redaktor naczelny

Interesuję się historią, dziennikarstwem oraz polityką. Uwielbiam opowiadać dowcipy i żarty przez co jestem bardzo pozytywną osobą. Od dziecka moim ulubionym sportem jest tenis stołowy.

Kamil Pacholczyk

Karolina
Prządka

zastępca redaktora naczelnego

Jedzenie i książki Stephena Kinga to rzeczy, z którymi prawie się nie rozstaję, a mój szeroki uśmiech stał się znakiem rozpoznawczym. Jestem miłośniczką psów, długich rozmów i kina.

foto

Julia
Kalka

sekratarz

Uwielbiam słuchać. Zarówno muzyki, jak i innych ludzi. Jednak, kiedy kogoś bliżej poznam, nie zamykają mi się usta. Poza tym lubię czasem wsiąść na rower, odciąć się od wszystkiego i jechać prosto przed siebie.

julia-kalka

Sandra
Wawrzyniak

Redaktor naczelna 2020/2021

Nie ma tematu, którego nie da się zrealizować! Żyję dziennikarstwem 24 godziny na dobę i nie boję się mówić o trudnych sprawach. Interesuję się polityką, literaturą i szeroko pojętymi nowymi mediami!

163274902_208995571018216_8739611109314289048_n

Agnieszka
Markocka

Zastępca Redaktor Naczelnej 2020/2021
wydawca

Studiuję na trzecim roku dziennikarstwa. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a moją przyszłość wiąże z PR. Szybko uczę się nowych rzeczy. Choć statywy od naszych kamer są ode mnie wyższe, mój wzrost nadrabiam dużym poczuciem humoru!

158313244_968914157181536_2402621006192490289_n

Mateusz
Kmiecik

redaktor naczelny
działu sport
dziennikarz
operator kamery

Studiuję na II roku dziennikarstwa. Jestem fanem sportu, a w szczególności żużla. Lubię słuchać muzyki, głównie rapu i rocka. Marzę o obejrzeniu finału Ligi Mistrzów na żywo na stadionie. W przyszłości chciałbym zostać dziennikarzem sportowym.

mateusz-kmiecik

Patryk
Radzimski

redaktor naczelny działu kultura
dziennikarz
operator kamery

W życiu pasjonuje mnie muzyka, kino i dobre jedzenie. Uwielbiam poznawać ludzi, słuchać ich historii i podziwiać świat w najdrobniejszych szczegółach. Kamerę lubię po jednej i drugiej stronie!

patryk-radzimski-studencka-telefwizja-flesz

Kinga
Arend


zastępca redkatora naczelnego
działu sport
dziennikarka

Moje największe pasje to sport i muzyka. Uwielbiam rozmawiać z innymi ludźmi i słuchać ich historii. We Fleszu działam od ponad roku i rozwijam swoje techniczne umiejętności.

kinga-arend-studencka-telefwizja-flesz

Victoria
Leszczyńska

Sekretarz redakcji 2019-20
dziennikarz
operator kamery

Absolwentka Politologii oraz studentka Dziennikarstwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Biurze Prasowym w Gabinecie Prezydenta Miasta Poznania. Moje zainteresowania to przede wszystkim marketing polityczny i związane z nim kreowanie wizerunku polityków, a także badanie przestrzeni medialnej.

viktoria-leszczynska-telewizja-studencka-flesz

Agata
Staszak

redaktor naczelna działu promocji i social media
dziennikarka
operator kamery

Jestem wszędzie tam, gdzie coś się dzieję. Każda minuta jest ważna i zawsze można coś robić! Znajdziecie mnie na spacerze w lesie i nad morzem, ukrytą pod kołdrą z książką i kawą albo przed telewizorem kłócącą się z półprawdami polityków!

IMG_0151

Igor
Rogalski

Redaktor naczelny działu polityka dziennikarz
operator kamery

Studiuję stosunki międzynarodowe. Sport, podróże i oglądanie filmów, to coś co uwielbiam robić. We fleszu odkrywam w sobie nową pasję i zbieram doświadczenia, ale przede wszystkim praca w redakcji sprawia mi mega satysfakcję.

Igor_Rogalski

Adam
Zemler

Zastępca szefa działu polityka
dziennikarz
operator
wydawca

Jak student zarządzania państwem znalazł się tutaj? Dobre pytanie, tak czy siak, poza “żurnalistyką” pasjonują mnie samochody, okazjonalnie param się polityką, ciekawią mnie inne języki, z technologią jestem na “Ty”, a moim skrytym marzeniem jest mieć własną kawiarnie. Do zobaczenia na wizji!

Adam_Zemler

Lesław
Ciesiołka

opiekun redakcji

Opiekun mediów na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Zawsze pomocny i zaangażowany, wspiera nas w naszych działaniach.

leslaw-ciesiolka-flesz-wnpid

Marta
Olszewska

dziennikarka
operator

To mój drugi rok we Fleszu i na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej. Jestem pozytywna, ciekawa świata i cały czas chcę poszerzać swoje umiejętności! Łączę swoje zainteresowania z pracą w redakcji.

marta-olszewska-studencka-telewizja-flesz

Malwina
Dura

dziennikarka
social media specialist

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Jestem maniaczką filmów oraz seriali. Na Netflixie ciężko znaleźć mi tytuły, których jeszcze nie widziałam. W wolnych chwilach lubię też czytać książki i spędzać czas w kuchni nad moimi kolejnymi wypiekami.

Malwina_Dura

Adam
Sworacki

dziennikarz

Studiuje Zarządzanie Państwem na 2 roku. Interesuje się wszelkimi naukami społecznymi i politycznymi. W wolnym czasie jestem też pasjonatem piłki nożnej. Lubię próbować nowych rzeczy i poznawać ciekawych ludzi.

Sworacki Adam

Natalia
Bielicka

dziennikarka
social media specialist

Jestem studentką dziennikarstwa. Uwielbiam zanurzać się w dobrych książkach, serialowych tasiemcach i długich rozmowach. Najczęściej zobaczycie mnie na spacerach w pięknych miejscówkach z muzyką w uszach i jednorazówką analogową pod ręką.

Natalia_Bielicka

Michał
Stefanowski

dziennikarz

Moją pasją jest polityka międzynarodowa oraz poznawanie świata i państw od podszewki, więc jeśli masz siłę słuchać ciekawostek co pół godziny, to się dogadamy. Bardzo lubię też sporty drużynowe

Michał_Stefanowski

Julia
Przybyłowska

dziennikarka
operator

Relacje międzyludzkie ciekawią mnie najbardziej. Dołączając do tego pasję do fotografii, muzyki i teatru, dziennikarstwo daje mi możliwość samorealizacji. Po godzinach wspomagam samorząd studencki i oddaje się gotowaniu.

Julia_Przybylowska

Karolina
Grzelska

dziennikarka

Interesuję się dziennikarstwem, filmami oraz polityką. Moją pasją jest nauka języków obcych. Relacje z ludźmi stawiam ponad inne wartości. Świetnie czuję się na scenie. Kiedy tylko mogę podróżuję, żeby poznawać świat

Interviewer - Karolina Grzelska

Magdalena
Zieleniec

operator
montażysta

Przyszły inżynier planista z zamiłowaniem do tworzenia filmów. Z kamerą biegam od zawsze, a do późnych godzin rozwijam umiejętności montowania. Interesuję się również motoryzacją oraz hobbistycznie gram w szachy.

125826337_1648890465275958_8067946572721694426_o

Zofia
Cichocka

dziennikarz
operator

Dopiero zaczynam swoją przygodę z dziennikarstwem, ale zachwycam się tym, co dzięki niemu odkrywam. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, a ładne rzeczy i dobre jedzenie wprawiają mnie w pozytywny nastrój.

11111

Julian
Kozanecki

dziennikarz

Student II roku DiKS, specjalizacja dziennikarstwo, meloman, od Chopina przez rock aż do rapu, zapalony miłośnik futbolu, niedoszły piłkarz i aktor aktualnie próbujący się przed kamerą w nieco innej roli.

Julian_Kozanecki

Natalia
Wiercińska

Dziennikarka

Jestem studentką pierwszego roku dziennikarstwa. Interesuje się marketingiem a swoje pierwsze kroki stawiam także w grafice. Moją największą pasją jest świat mediów i to właśnie dlatego znalazłam się we Fleszu.

Natalia_Wiercińska

Julia
Marszał

dziennikarz
operator

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na pierwszym roku. Jestem osobą komunikatywną i interesują mnie relacje międzyludzkie, dlatego też swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem. Uwielbiam podróże, dzięki którym mogę poznać nowe miejsca.

Julia Marszał

Aleksandra
Borkowska

dziennikarka
social media specialist

Jestem studentką pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca, kocham spacery i wycieczki rowerowe. Kawa jest moim największym i zarazem ulubionym uzależnieniem. Interesuję się tematyką związaną z samoakceptacją, zdrowym stylem życia oraz budowaniem poczucia własnej wartości.

Borkowska

Kajetan
Ipczyński

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo na I roku. Od dziecka fascynuję się kinem, a przyszłość wiążę z branżą filmową. Tworzę muzykę, która na ten moment jest dla mnie najlepszym medium do wyrażania siebie. Najbardziej inspirują mnie ludzie, ich historie i codzienne sytuacje, dlatego mam nadzieję, że dziennikarstwo pozwoli mi bardziej poznać świat.

SONY DSC

Natalia
Borczyńska

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Moją największą pasją są książki, a w szczególności kryminały. Niemniej jednak cenię sobie kontakt z naturą, wycieczki piesze i rowerowe. Lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać z nimi na przeróżne tematy.

Obraz1

Ilona
Kocięcka

dziennikarz

¡Hola! Jestem studentką filologii hiszpańskiej, która pragnie związać swoją przyszłość z dziennikarstwem sportowym. Interesuję się przede wszystkim piłką nożną, lekkoatletyką oraz MotoGP, z którym połączyła mnie miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatnie jestem największą fanką Leonardo DiCaprio i uwielbiam czytać thrillery.

Ilona Kocięcka

Anna
Hajduczek

dziennikarz
operator

Studiuję na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Interesuję się polityką i nowymi mediami a w wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i obejrzeć cały sezon serialu na netflixie w jedną noc!

162130216_474578190340525_1932237526544935295_n

Jakub
Chojnacki

Dziennikarz
operator

Studiuję na I roku dziennikarstwa. Moimi pasjami są filmy i muzyka. W wolnym czasie piszę scenariusze i chciałbym w przyszłości zostać reżyserem. Od 6 lat gram na gitarze i piszę własne utwory. Interesuję się również piłką nożną.

Jakub_Chojnacki

Emilia
Gabler

dziennikarz
operator

Jestem studentką pierwszego roku dziennikarstwa. Świetnie czuję się zarówno na scenie, jak i przed kamerą z mikrofonem. Uważam, że każdy dziennikarz ma w sobie coś z aktora. Najweselsza jestem w otoczeniu innych ludzi, bardzo ważne jest dla mnie utrzymywanie relacji i rozmawianie. Uwielbiam wszystkie banalne filmy romantyczne i Gilberta Blytha z Ani z Zielonego Wzgórza, a moje zdjęcie, które teraz oglądacie, bardzo chętnie wymieniłabym na takie z błyskiem Flesza!

161405486_500235411002336_7966505225640101863_n

Julia
Sobańska

dziennikarz

Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. W każdej wolnej chwili czytam o modzie, ekologii, czy polityce. Jeśli nie czytam to słucham jazzu lub gotuje. Kocham podróże i już nie mogę się doczekać kiedy ponownie będę pakować walizkę!

julia sobańska

Kacper
Peltz

dziennikarz
operator
montażysta

Jestem osobą, która na ogół robi odwrotnie, niż inni. Pasjonuję się sportem, ale na swój sposób - wolę oglądać drugą ligę niż NBA, a kiedy do gry wkracza piłka nożna, to tylko amatorska. Moją drugą pasją jest motoryzacja z przełomu lat 80 i 90, lubię też posłuchać starych kawałków OSTR, na co dzień zajmuję się montażem filmowym.

Kacper Peltz

Aleksandra
Kupis

dziennikarz
operator

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Bardzo lubię, gdy otaczają mnie pozytywni ludzie. Żyję tu i teraz, a snucie planów dotyczących przyszłości zwykle odkładam na ostatnią chwilę.

Aleksandra Kupis

Maria
Węcławek

dziennikarz

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Kocham długie rozmowy i możliwość wymiany zdań na wszelkie tematy. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki oraz oglądać filmy i seriale.

Marysia Węcławek

Dorota
Małek

dziennikarz

Uwielbiam historię i ludzi, którzy za nimi stoją. Właśnie dlatego moją pasją jest teatr, który łączę ze studiami na kierunku pedagogika. W wolnych chwilach zaszywam się w lesie lub jestem tam, dokąd zaniosą mnie koła mojego roweru.

Dorota Małek

Krystian
Pabianiak

dziennikarz
operator

Marketing, copywriting, montaż filmowy, aktorstwo i reżyserka – znam dużo fajnych słów i chciałbym znać ich jeszcze więcej. Uwielbiam ambitnych ludzi i ambitne projekty, więc jeśli siedzisz nad swoim pomysłem od jakiegoś czasu – just do it, albo lepiej – zadzwoń, i razem coś wykombinujemy.

Krystian Pabianiak

Daria
Kowalewska

Dziennikarka
social media specjalist

Jestem absolwentką Psychologii biznesu ds. marketingu i nowych mediów. Obecnie rozpoczęłam przygodę na WNPiD na studiach magisterskich- Produkcja audiowizualna. Wyznaję zasadę, że to co dajemy zawsze do nas wraca. Staram się więc być takim człowiekiem jakiego chciałabym spotkać na swojej drodze. Pozytywna energia i otoczenie ludzi z pasją to coś co daje mi przeogromnego kopa do działania!

Daria Kowalewska

Małgorzata
Puła

Dziennikarka

Uwielbiam teatr oraz wszystko, co z nim związane. Nie pogardzę również dobrym jedzeniem, ciekawą książką oraz wciągającym filmem. W wolnych chwilach staram się znajdować czas na różne aktywności- najczęściej spacery.

Puła

Igor
Borkowski

dziennikarz
social media specialist

Studiuję na II roku dziennikarstwa. Interesuje się piłką nożną w wydaniu ekstraklasowym. To właśnie polska piłka jest czymś w czym chciałbym realizować się jako dziennikarz. W wolnym czasie piszę teksty piosenek, śpiewam i rapuję. Nałogowo oglądam South Parka i słucham Adiego Nowaka.

Igor Borowski

Julia
Czekalska

Dziennikarka

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi. To rozmowa z drugim człowiekiem jest dla mnie początkiem wspaniałej przygody. Interesuje się problemami społecznymi, kulturą, ale i polityką. Czytam literaturę piękną i cenię sobie kontakt z przyrodą. Góry i rozgwieżdżone niebo to jeden z ulubionych obrazków w mojej pamięci.

Julia Czekalska

Aleksandra
Widerowska

Dziennikarka
montaż

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, interesuje się sportem, polityką i marketingiem. W wolnych chwilach lubię czytać książki,biegać czy jeździć na rowerze. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i wymieniać się z nimi doświadczeniami.

Aleksandra_Widerowska

Zofia
Wegner

dziennikarka
social media specialist

Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi. Interesuje mnie taniec i moda. Nie lubię nudy, więc chętnie podejmuję się nowych wyzwań, a przy tym wysoko stawiam poprzeczkę!

Zofia_Wegner

Aleksandra
Wesołowska

Dziennikarka
social media specialist

Ukończyłam filologię polską i zaczęłam studiować dziennikarstwo i komunikację społeczną. Zawsze dobrze czułam się przed mikrofonem, zarówno będąc na scenie jak i przed kamerami. W wolnym czasie uczę się języka koreańskiego. Interesuję się kulturą dalekiego wschodu i muzyką. Kontakt z ludźmi i podróże to rzeczy, bez których trudno mi się obejść. Chcę się ciągle rozwijać i poszerzać horyzonty.

Aleksandra_Wesołowska

Mikołaj
Piechel

Dziennikarz

Od zawsze uwielbiam słuchać innych i sam być słuchany. Jeśli temat wspólnej rozmowy zejdzie na piłke nożną, szachy, lub polityke to prędko wody w usta nie nabiorę. Dla mnie każdy temat jest dobry, aby tylko móc rozmawiać z drugą osobą!

Mikołaj_Piechel

Julia
Kaczmarek

social media specialist

Otwarta, szczera, pozytywna.. Tak o mnie mówią, a ja w 100% mogłabym się pod tym podpisać. Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na I roku i nie mogę się doczekać wyzwań związanych z kierunkiem. Dobre jedzenie, pozytywni ludzie oraz szeroko pojęta rozrywka to coś, co wprawia mnie w dobry nastrój. W wolnych chwilach natomiast tańczę, ćwiczę lub spaceruję długimi ścieżkami.

Julia Kaczmarek

Maciej
Kułakowski

Dziennikarz
montaż

Zanurzony w miłości do aktorstwa i generowaniu więzi emocjonalnej z widzem, pochłonięty światem motoryzacji, zaprzyjaźniony z gitarą, perkusją i klawiszem, musicalowy baryton, amator montażu i produkcji dźwięku, pragnę Was zarazić materiałami pełnymi pasji. Studiuję Dziennikarstwo i komunikację społeczną, a po ukończeniu studiów, chciałbym się spełniać w zawodzie komentatora motoryzacyjnego, szczególnie moich ukochanych wyścigów długodystansowych.

Maciej Kułakowski

Martyna
Molewska

Dziennikarka

Studiuję na 1 roku dziennikarstwa. Od najmłodszych lat moją największą pasją jest taniec, dzięki któremu mogę wyrażać siebie. Oprócz tego interesuję się światem mody i dobrym kinem. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i każdego dnia zdobywać cenne doświadczenie.

Martyna Molewska

Małgorzata
Stasiak

dziennikarka

Studia z socjoterapii łączę ze sportem, który towarzyszy mi od dziecka. Uwielbiam kontakt z naturą, spokój i sztukę. Na co dzień dużo się śmieję, a ironia to moje drugie imię.

Małgorzata_Stasiak

Anton
Leshchanka

Dziennikarz

Mam na imię Anton, ale wszyscy zawsze wołali na mnie Antek. Największą moją pasją jest kino i fotografia. Nie mogę wyobrazić swojego życia bez muzyki. Uwielbiam montować i nagrywać filmy. Jestem osobą wesołą i otwartą.

Anton Leshchanka
Skontaktuj się z nami!

Kto pyta nie błądzi

flesz.wnpid@gmail.com

Zapisz się do newslettera Flesza

Bądź na bieżąco z nowościami w akademickim świecie i otrzymuj od nas podsumowania tygodnia!

* Pole obowiązkowe