Lech Poznań stawia na młodych

Każdy z nas ma tę jedną osobę w grupie czy na kierunku, która robi wszystkie notatki, a potem to od niej (i od tego, czy się nimi podzieli), zależy los wielu z nas. W Lechu podobnie jest z Kamilem Jóźwiakiem. Aktualnie to większość ciężaru gry opiera się na nim. Idealnie mogliśmy to zobaczyć w domowym meczu z Lechią. Wówczas tylko pojedyncze akcje nie przechodziły przez niego. I właśnie dlatego jego strata byłaby ogromna...

Tym większa radość z tego, że Lech Poznań przedłużył z Kamilem Jóźwiakiem kontrakt. Zresztą zrobił to z aż czterema zawodnikami, ogłaszając to w swoich mediach społecznościowych!

Oprócz wcześniej wspomnianego Kamila, z zespołem na dłużej związali się: Filip Marchwiński, Robert Gumny oraz Tymoteusz Puchacz. To pokazuje tylko, że klub z Poznania dalej chce stawiać na młodych. Do tego zabezpiecza się przed ich ewentualną sprzedażą, bo obowiązujące umowy pozwolą na wynegocjowanie wyższej ceny. Zapewni to pieniądze na większy rozwój akademii i porządne wzmocnienia, których od dłuższego czasu wyczekują kibice. Tak naprawdę, każdy z tych chłopaków, może pobić rekord transferowy Lecha Poznań.

Starcie tytanów. Lech Poznań i Legia Warszawa!

Wielkimi krokami zbliża się największy mecz w Polsce – Lech Poznań – Legia Warszawa. Spotkanie, które jest symbolem odwiecznej wojny pomiędzy Poznaniem a Warszawą. Wśród najbardziej zagorzałych fanatyków ten pojedynek jest wyczekiwany bardziej niż pierwsze ciepło i integracyjne wyjścia nad Wartę przez studentów. Ten mecz już 14.03 o godzinie 20:00. Oczywiście na stadionie przy Bułgarskiej.

Ekipa Flesza przygotowuje z tej okazji niespodziankę dla widzów, a więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce w naszych social mediach. W tym miejscu stawiamy popularny hashtag STAY TUNED!

Najbliższe mecze przy Bułgarskiej

Wcześniej jednak, bo już w najbliższy wtorek, 3 marca, Lech Poznań rozegra domowe spotkanie z Górnikiem Zabrze, na które również serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze znajdziecie tutaj.

Zdjęcia: Klaudia Berda