3… 2… 1… FLESZ! Co w trawie piszczy?

Pandemia niestety nie daje za wygraną. To już ponad rok od kiedy ostatni raz nasza redakcja zebrała się na klasycznym, stacjonarnym kolegium w studio radiowym na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Staramy się jednak cały czas działać dla was – naszych widzów i czytelników.

Zwłaszcza ostatnie dwa tygodnie przyniosły w naszej redakcji wiele zmian, które mamy nadzieje zaowocują w przyszłości. Koniecznie sprawdźcie co tam ciekawego u Flesza!

Fleszaki Świeżaki

Powiedzieć, że potrzebowaliśmy świeżej krwi to tak jak nie powiedzieć nic. Wraz z nowym rokiem akademickim pożegnaliśmy część naszych Fleszowych dinozaurów, które po prostu skończyły swoją przygodę z WNPID. Rąk do pracy zrobiło się mniej, a ilość aktywności nie malała. W końcu Flesz to już nie tylko mała redakcja, która pracuje nad jednym programem. Teraz to również dwa duże działy (Sport, Kultura) oraz prężnie działający serwis internetowy.

W końcu po długich przemyśleniach zorganizowaliśmy rekrutację w ramach której przyjęliśmy aż 18 nowych osób! Koniecznie sprawdźcie zakładkę „Nasz zespół” aby dowiedzieć się czegoś o „nowych” we Fleszowej rodzinie!

grafika: A. Markocka (rekrutacja zakończyła się 28.02.2021)

Flesz, Flesz Sport i Flesz Kultura

Nasze dwa działy rozwijają się tak prężnie, że szkoda było ograniczać ich pole działań. W związku z tym wraz z naczelnymi Sportu i Kultury podjęliśmy decyzję o otworzeniu dwóch nowych fanpage na Facebooku.

Dzięki temu zarówno na Flesz Sport i Flesz Kultura będziecie mogli zobaczyć jeszcze więcej treści! Ptaszki coś ćwierkają, że na stronie sportowej przeczytacie między innymi trochę więcej o rywalizacji żużlowej, a na kulturalnej części Flesza sceną zawładnie już w maju Eurowizja!

Dlatego serdecznie zachęcamy was do zostawienia polubienia na obu fanpage!

A co z głównym profilem Flesza? Tam oczywiście będą pojawiać się treści z obu działów, ale w nieco okrojonej formie. Dlaczego? Bo już 12 kwietnia na naszej stronie ukaże się… no właśnie. Zapiszcie tę datę i czekajcie, bo BĘDZIE HIT!

Droga Pani Redaktor... Drogi Panie Redaktorze...

Zmiany nie ominęły również kadry zarządzającej we Fleszu. Z redakcją pożegnał się Michał Król czyli pierwszy Redaktor Naczelny Działu Sport. Przed Michałem stanęły kolejne dziennikarskie wyzwania i mamy nadzieję, że zobaczymy go jeszcze nie raz i nie dwa w sportowym świecie. W związku z tym warto przypomnieć, kto stoi na czele redakcji i poszczególnych działów:

Sandra Wawrzyniak - Redaktor Naczelna Flesza
158313244_968914157181536_2402621006192490289_n
Agnieszka Markocka - Zastępca Redaktor Naczelnej i Redaktor Naczelna Działu Promocji
kultura
Patryk Radzimski - Redaktor Naczelny Działu Kultura
kultura
Karolina Prządka - Zastępca Redaktora Naczelnego Działu Kultura
75481665_1607802226026050_7669335199942967296_o111
Mateusz Kmiecik - Redaktor Naczelny Działu Sport
kinga-arend-studencka-telefwizja-flesz.jpg
Kinga Arend - Zastępca Redaktora Naczelnego Działu Sport

Zarówno Fleszowy zarząd jak i cała redakcja pracuje nad kolejnymi hitami! Koniecznie śledźcie nasze poczynania w sieci i pamiętajcie… 12 kwietnia BĘDZIE HIT!