Żurnalista – pisarz aktywny „online”

Żurnalista dotychczas pisał autentyczne wiersze o miłości i publikował je na Instagramie. Co wyróżnia jego osobę, to to, że obserwatorzy nie wiedzą, jak wygląda i kim dokładnie jest.

Pisarz twierdzi, że nie on sam ma być rozpoznawalny, ale jego teksty. Poezja wypływa z osobistych doświadczeń nieszczęśliwej miłości, autor największą uwagę poświęca przebytej depresji, a także byłej kobiecie. Jak mówi w filmiku promującym wydaną przez niego książkę – „Napisałem to anonimowo, bo jestem tchórzem, który wstydzi się swoich emocji”. Na pewno nie spodziewał się, że wiersze chwycą za serce tak wielu czytelników. Aktualnie na Instagramie obserwuje go 421 tysięcy osób. Z dnia na dzień, od momentu pierwszej publikacji, liczba polubień i komentarzy wzrastała. Ludzie pokochali jego sposób wyrażania uczuć i wyraźny talent pisania. Nie są to jedynie wiersze, ale również dłuższe fragmenty z „dziennika życia”. Stąd też pochodzi jego pseudonim – dawniej „żurnal” to dziennik”.

Nowa droga - podcasty

Niedawno Żurnalista zdecydował się na kolejną formę komunikacji ze swoimi obserwatorami, a mianowicie podcasty. W swoim studiu gościł już całkiem sporo medialnych osób, od dziennikarzy po piosenkarzy i celebrytów. Opowiadają oni szczerze o swoim życiu prywatnym i zawodowym, światopoglądzie oraz podejściu do różnych spraw. Jednym z jego gości był znany dziennikarz Telewizji Polskiej – Tomasz Kammel. Tomasz wypowiadał się dużo na temat swojej pracy, założenia rodziny, a także tego co sprawia, że jest szczęśliwy. Wspomina, iż mimo samotności, która go dotyka, potrafi cieszyć się z tego, co robi i odnajdywać doskonale w życiu.

Ciekawi rozmówcy

Żurnalista miał okazję porozmawiać również z Sandrą Kubicką – polską modelką pracującą głównie w Stanach Zjednoczonych, która oznajmiła, że internet to nie do końca całe jej życie, oprócz pozowania przed obiektywem i publikowania zdjęć na portalu Instagram, zajmuje się wieloma innymi rzeczami. Najnowszy podcast poświęcony jest Olivierowi Janiakowi. „Jak rzuciłem marihuanę, zacząłem palić papierosy”. Polski dziennikarz otwiera najskrytsze obszary jego życia i przyznaje się do błędów, a także opowiada o swoich słabościach. W podcastach możemy posłuchać także Magdaleny Mołek, Pauliny Krupińskiej czy rapera Kukona. Jeśli ktoś lubi słuchać (bądź czytać wiersze) gorąco zachęcam odwiedzić profil Żurnalisty!

fot. Pinterest @Zurnalistapl

Udostępnij!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pocket

Podobne posty

Skontaktuj się z nami!

Kto pyta nie błądzi

flesz.wnpid@gmail.com

Zapisz się do newslettera Flesza

Bądź na bieżąco z nowościami w akademickim świecie i otrzymuj od nas podsumowania tygodnia!

* Pole obowiązkowe